Підвісна прямокутна лампа Quintiesse Inizio LED 46W 3000K золота Qn-Inizio-Lp-S-Bg (Qniniziolpsbg)

- В наявності
- Код: 187079252
94 942 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа прямокутна Inizio QN-INIZIO-LP-S-BG LED 46W 3000K золота в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель виготовлена з практичних і міцних...
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 84 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 14 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 14 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 94 942 ₴






