Лампа підвісна Elstead Oberlin Fe/Oberlin/P/M

- В наявності
- Код: 56350031
12 323 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead Lighting Oberlin Fe/Oberlin/P/M. Люстри є ключовим елементом інтер'єру, виконуючи як практичну, так і декоративну функцію. Вони є серцем кожного приміщення, відповідальними за забезпечення належного освітлення та підкреслення стилю інтер'єру. Залежно від потреб, люстри можуть використовуватися в різних приміщеннях, від віталень до кухонь і спалень. Параметри світла. Elstead Lighting Oberlin Fe/Oberlin/P/M. є підвісною лампою, яка забезпечує високоякісне освітлення завдяки використанню сучасних технологій LED. Лампа підтримує...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 51 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 54 мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 8 Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Сріблястий |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 12 323 ₴

