Лампа підвісна Eglo Filago (900186)

- В наявності
- Код: 143651471
9 684 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eglo Filago. Люстри є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, надаючи йому характеру та створюючи відповідну атмосферу. Від вітальні до кухні, правильно підібрана люстра може повністю змінити простір, в якому вона знаходиться. Одним з таких продуктів, який поєднує в собі сучасний дизайн з високою функціональністю, є Eglo Filago. Унікальна світлова ефективність. Eglo Filago. це підвісна лампа, яка підтримує чотири джерела світла. Кожне з них може мати максимальну потужність 40W, що забезпечує достатнє освітлення навіть у великих приміщеннях. Лампа сумісна з...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 88 мм |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 9 684 ₴

