Лампа підвісна Altavola Design Linea No.2B 100см 4K чорна 5904139917022

- В наявності
- Код: 167002726
20 222 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна LINEA No. 2B - Елегантність у Вашому Домі. Сучасний дизайн, відмінне LED освітлення, регульована висота. Підходить для різних стилів інтер'єру. Легкий монтаж. Замовте зараз і підкресліть свій стиль! Серія: Linea, Linear. Виробник: ALTAVOLA DESIGN. Матеріал: алюміній. Тип лампи: підвісна лампа. Колір: Чорний. Загальна висота: 120 см. Ширина абажура: 2x100 см. Товщина абажура: 1,8 см. Джерело світла: LED - інтегроване. Потужність джерела світла: 24W. Колірна температура: ніжно тепла. CCT: 4000K. Світловий потік: 1440 лм. Кількість джерел світла: 1. Регульована висота підвісу: так...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altavola Design |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 24 Вт |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 4000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 100 мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 20 222 ₴

