Лампа підвісна Altavola LED Округла No.1 Φ100 4K чорна димована LA073P_100_IN_4K_BLACK_DIMM

- В наявності
- Код: 108563025
21 547 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Altavola Design Лампа підвісна Ledowe Okręgi No.1 Φ100 в 4k чорна димована. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, забезпечуючи не лише функціональне світло, але й додаючи естетики до кожного приміщення. Завдяки своїй різноманітності та універсальності, вони є ідеальним рішенням для різних просторів, від ванної до вітальні. Виняткова світлова ефективність. Altavola Design Лампа підвісна Ledowe Okręgi No.1. це сучасне освітлення, яке використовує передову технологію SMD LED, що забезпечує енергоефективність та довговічність. З потужністю 38W та температурою...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altavola Design |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 40 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 100 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 38 Вт |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | Ledові Округи |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 4000K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 21 547 ₴

