Люстра Shilo Hakoda підвісна LED 2x16W 3600лм 4000K біла 8657

- В наявності
- Код: 111217877
19 041 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Shilo лямпа підвісна LED Hakoda 2x16W 3600lm 4000K біла 8657. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, створюючи не лише функціональні, але й естетичні рішення. Вірно підібрана стельова лампа може повністю змінити характер приміщення, надаючи йому унікальний стиль і атмосферу. Тому варто звернути увагу на вибір відповідної моделі, яка відповідатиме нашим очікуванням як з технічної, так і з візуальної точки зору. Світлові параметри та джерела світла. Shilo лямпа підвісна LED Hakoda. це відмінний вибір для людей, які цінують високу якість освітлення. Має два...
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 155 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 32 Вт |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 4000K, 3000K |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 19 041 ₴

