Люстра Azzardo Zyta 2S (Md23002Salualu)

- В наявності
- Код: 59697589
25 051 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Zyta 2S. Люстри є ключовим елементом освітлення інтер'єрів, створюючи не лише функціональні, але й естетичні рішення. Серед них виділяється Azzardo Zyta 2S, яка ідеально поєднує сучасний дизайн з класичним стилем, становлячи відмінний вибір для багатьох приміщень. Світлова ефективність Azzardo Zyta 2S - це підвісна лампа, оснащена двома джерелами світла, що робить її надзвичайно ефективною в освітленні простору. Кожне з цих джерел може мати максимальну потужність 60W, що дозволяє отримати яскраве та рівномірне освітлення. Завдяки використанню патрона E27,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 206 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 23 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Сріблястий |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 25 051 ₴

