Люстра Elstead Hobson Fe/Hobson/3P Ab

- В наявності
- Код: 56349964
24 592 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead Lighting Hobson Fe/Hobson/3P Ab. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, не лише забезпечуючи світло, але й додаючи характеру та стилю приміщенням. Вибір відповідної люстри може суттєво вплинути на атмосферу в домі. Elstead Lighting Hobson Fe/Hobson/3P Ab. - це відмінний приклад сучасної підвісної лампи, яка відповідає цим критеріям. Параметри освітлення. Ця елегантна підвісна лампа пропонує три джерела світла, кожне з максимальною потужністю 75W, що забезпечує достатнє освітлення навіть у більших приміщеннях. Завдяки використанню патронів...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Размеры | |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 24 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 24 см |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 75 Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Прозорий |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 24 592 ₴

