Лампа підвісна LUCES EXCLUSIVAS Moron LE41700

- В наявності
- Код: 107935181
28 292 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
LUCES EXCLUSIVAS MORON Лампа підвісна (LE41700). У категорії. стельових ламп, які є важливим елементом кожного інтер'єру, знайдемо різноманітні рішення для освітлення вітальні, спальні, кухні чи офісу. Ідеальна стельова лампа не лише освітлює простір, але й стає частиною декору, надаючи приміщенням характеру та стилю. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є. LUCES EXCLUSIVAS MORON Лампа підвісна (LE41700). Параметри світла. У випадку. MORON Лампа підвісна. можемо розраховувати на. два джерела світла, що дозволяє ефективно освітлювати більшу...
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 60 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | G13 |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 28 292 ₴

