Лампа підвісна Azzardo Cream Smart 78 Pendant Az3286

- В наявності
- Код: 87566677
28 595 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Lampa Cream Smart 78 Pendant Az3286. Люстри є ключовим елементом кожного інтер'єру, впливаючи на атмосферу та функціональність простору. Вибір відповідної люстри може значно покращити якість освітлення у вашому домі, незалежно від того, чи це вітальня, спальня, кухня чи ванна кімната. Azzardo Lampa Cream Smart 78 Pendant Az3286. - це відмінний вибір для тих, хто цінує сучасний дизайн та передові технології. Ефективність освітлення. Ця. підвісна лампа. пропонує виняткову ефективність освітлення завдяки використанню. LED-модуля. З одним джерелом...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 5 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 78 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 72 Вт |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 28 595 ₴


