Лампа підвісна Ummo Potrójna Plaat A 3L 3Xe27 біла Pll331P0

- В наявності
- Код: 145536935
28 857 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ummo Лампа Підвісна Потроєна Plaat A 3L 3Xe27 Білий (Pll331P0). Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм унікальний характер і функціональність. Серед них підвісні лампи набирають все більшої популярності завдяки своїй різноманітності та елегантності. Вони чудово підходять для різних приміщень, від вітальні до кухні, створюючи затишну та гармонійну атмосферу. Параметри світла. Підвісна лампа Ummo Plaat A 3L обладнана трьома джерелами світла, що дозволяє рівномірно освітлювати простір. Підтримує лампочки максимальною потужністю 15W кожна, що гарантує...
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 60 см |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 15 Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 28 857 ₴



