Підвісна лампа Luces Exclusivas Tonala Le42825

- В наявності
- Код: 143644391
35 247 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Luces Exclusivas Tonala Лампа підвісна. Стельові світильники є ключовим елементом освітлення інтер'єрів, впливаючи на атмосферу та функціональність приміщень. Правильно підібрана підвісна лампа може не лише забезпечити світло, але й стати важливим декоративним елементом. Один з унікальних продуктів у цій категорії - Luces Exclusivas Tonala Лампа підвісна, що вирізняється сучасним стилем та високою якістю виконання. Потужність та ефективність освітлення. Стельовий світильник Luces Exclusivas Tonala пропонує одне джерело світла з максимальною потужністю 42W. Завдяки використанню технології LED,...
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 91 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 50 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 42 Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | F |
- Ціна: 35 247 ₴

