Підвісна лампа Ummo Kop KPE411P0

- В наявності
- Код: 100913862
36 336 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ummo Kop (KPE411P0). Люстри є ключовим елементом оформлення інтер'єру, який не тільки забезпечує належне освітлення, але й додає характеру приміщенням. Широкий асортимент стилів і функцій робить їх ідеальним рішенням для різних просторів, від спалень до кухонь. Один з видатних продуктів у цій категорії - Ummo Kop (KPE411P0), який чудово поєднує сучасний дизайн з високою функціональністю. Потужність і світлова ефективність. Підвісна лампа Ummo Kop (KPE411P0) оснащена чотирма джерелами світла з максимальною потужністю 5W кожне. Завдяки цьому, лампа є в...
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Скло |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 41 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 41 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 5 Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 36 336 ₴


