Підвісна лампа Elstead Paulson Fe/Paulson/6P Fepaulson6P

- В наявності
- Код: 74475684
42 859 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Освітлення Elstead Paulson Fe/Paulson/6P Wisiorek Fepaulson6P. Люстри відіграють ключову роль в освітленні наших інтер'єрів, надаючи їм не лише функціональність, але й естетичний вигляд. Завдяки різноманітним застосуванням і стилям, вони можуть бути підібрані до будь-якої кімнати, незалежно від її призначення та характеру. Пропонуємо. Освітлення Elstead Paulson Fe/Paulson/6P Wisiorek Fepaulson6P., сучасну підвісну лампу, яка чудово підійде для вашого дому. Світлова ефективність. Одним з найважливіших аспектів кожної люстри є її світлова ефективність...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 69 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 69 мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 3.5 Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Прозорий |
| Цоколь | G9 |
- Ціна: 42 859 ₴

