Підвісна лампа By Rydens Gross Bar L80см 42008804505

- В наявності
- Код: 100913949
41 901 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
By Rydens 4200880-4505 Gross Bar L80Cm. Люстра. By Rydens 4200880-4505 Gross Bar L80Cm. це ідеальне поєднання. сучасного дизайну. та. високої якості виконання. Завдяки своїй функціональності та естетиці, вона чудово впишеться в різні простори, створюючи приємну атмосферу в кожному інтер'єрі. Вибір цієї лампи - це крок до елегантності та комфорту. Енергоефективність та клас енергоефективності. Лампа Gross характеризується. класом енергетичної ефективності A. , що означає, що використання цієї моделі пов'язане з нижчими рахунками за електроенергію. Завдяки патрону. G9. , існує...
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | Gross |
| Размеры | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 36 см |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Мoдель | Gross |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 41 901 ₴

