Підвісна LED лампа Step Into Design Circle 40+60+60 золото Dn92440+60+60Gold24201407

- В наявності
- Код: 166942338
57 333 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Step Into Design Лампа підвісна Circle 40+60+60. Step Into Design Лампа підвісна Circle 40+60+60. це унікальний елемент освітлення, який поєднує в собі. сучасний стиль. з функціональністю. Завдяки елегантному виконанню в. золотистому блиску. , лампа не тільки забезпечує світло, але й стає. стильним акцентом. в кожному приміщенні. Ідеальна для офісу, вітальні, кухні чи спальні, ця лампа безумовно змінить атмосферу вашого інтер'єру. Ключові характеристики лампи. Варто звернути увагу на найважливіші характеристики цього продукту, які роблять його ідеальним вибором для кожного, хто прагне...
| Дополнительные функции и характеристики | |
|---|---|
| Клас енергоспоживання | A |
| Основні | |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 67 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 60 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Марка | Step into design |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 3300K |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 57 333 ₴





