Підвісна лампа Endon Verina 76518
- В наявності
- Код: 78556896
72 043 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Підвісна лампа Endon Verina 76518
72 043 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Endon Verina (76518). Люстри відіграють ключову роль в освітленні наших інтер'єрів, додаючи їм не лише світла, але й характеру. Часто вони є центральною точкою, яка привертає увагу і підкреслює стиль приміщення. Різноманітні застосування люстр роблять їх ідеальними як у вітальні, так і в спальні, кухні чи офісі. Введемо вас у світ елегантності та функціональності з моделлю. Endon Verina (76518). Параметри світла. Endon Verina (76518). це підвісна лампа з вражаючою кількістю джерел світла. Оснащена аж. 12 джерелами. , з максимальною потужністю кожного...
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 66 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 57 см |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 12 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 28 Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Готельна |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Сріблястий |
| Цоколь | G9 |
| Енергетичний клас | D |
- Ціна: 72 043 ₴

