Підвісна лампа King Home Constellar LED сталь Md70281200

- В наявності
- Код: 87486460
76 754 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
King Home Constellar Led Stal Szczotkowana (Md70281200). Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм унікальний характер та функціональність. Вибір відповідної моделі може суттєво вплинути на атмосферу та вигляд приміщення. Одним з таких унікальних продуктів є підвісна лампа. King Home Constellar Led Stal Szczotkowana, яка поєднує сучасний дизайн з високою ефективністю освітлення. Ефективність освітлення та параметри світла. King Home Constellar Led. це лампа з максимальною потужністю лампочки 200W, що забезпечує рівномірне та яскраве освітлення...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Home |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 61 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 46 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 46 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 200 Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Сріблястий |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 120 мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 76 754 ₴




