Підвісна лампа Moosee Wave Cordon 2B хром Mse1501100194

- В наявності
- Код: 160456349
175 304 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Moosee Лампа Підвісна Wave Cordon 2B Хром. Люстри є ключовим елементом кожного інтер'єру, забезпечуючи не лише відповідне освітлення, але й впливаючи на характер приміщення. Завдяки своїй різноманітності застосувань, ідеально підходять як для вітальні, так і для спальні чи кухні. Однією з унікальних моделей у цій категорії є. Moosee Лампа Підвісна Wave Cordon 2B Хром. Світлова ефективність. Moosee Лампа Підвісна Wave Cordon 2B Хром. є відмінним джерелом світла, яке завдяки сучасній технології LED забезпечує ефективність та енергозбереження. Має...
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 100 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 100 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 100 мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 175 304 ₴

