Підвісна LED лампа Eglo Lanacera чорна/золота 40,5W 390087

- В наявності
- Код: 119782518
19 986 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eglo Lanacera 390087 підвісний світильник 40,5W LED чорний/золотий. Стельові світильники - ключовий елемент кожного інтер'єру, впливаючи як на його вигляд, так і функціональність. Серед широкого вибору стельових світильників, чудовим вибором може бути. Eglo Lanacera 390087 підвісний світильник 40,5W LED чорний/золотий, який вражає сучасним дизайном та високою якістю виконання. Параметри світла. Стельовий світильник. Eglo Lanacera. вирізняється значною світловою ефективністю. Випромінює тепле біле світло з температурою кольору 3000K, що створює приємну атмосферу в кожному приміщенні. Завдяки...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Клас енергоспоживання | E |
| Размеры | |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 40 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 12.5 Вт |
| Матеріал | Метал, Пластик, алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 19 986 ₴

