Підвісна лампа Eglo Penaforte сучасна 39273

- В наявності
- Код: 56217652
35 550 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eglo Penaforte (39273). Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм не лише відповідну яскравість, але й характер і стиль. Різноманітність доступних моделей дозволяє використовувати їх у різних приміщеннях, від вітальні, через кухню, до офісу. Одним з видатних продуктів у цій категорії є Eglo Penaforte (39273), який поєднує сучасний дизайн з високою функціональністю. Параметри світла. Люстра Eglo Penaforte пропонує два джерела світла з максимальною потужністю 18,5W кожне. Завдяки використанню LED-ламп, випромінює тепле світло о...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 60 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 18.5 Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 35 550 ₴

