Підвісна LED лампа Luces Bauta золота 48W 4328lm 3500K LE42676

- В наявності
- Код: 132939986
46 139 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Luces Exclusivas ліхтар підвісний LED Bauta 48W 4328lm 3500K золото (LE42676). Стельові світильники є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, виконуючи не лише освітлювальну, але й декоративну функцію. Вибір відповідного світильника може повністю змінити характер приміщення, надаючи йому унікальну атмосферу. Серед багатьох доступних моделей виділяється. Luces Exclusivas ліхтар підвісний LED Bauta. , який вражає своїм сучасним дизайном і функціональністю. Параметри світла. Luces Exclusivas ліхтар підвісний LED Bauta. пропонує вражаючу світлову ефективність. Завдяки інтегрованому джерелу світла LED о...
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 60 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 48 Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 4000K |
| Цоколь | G13 |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 46 139 ₴

