Підвісна LED лампа Lucide Margary 3x4,3W 433lm 2700K чорна 244021530

- В наявності
- Код: 129805186
15 839 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Lucide ліхтар підвісний LED Margary 3x(4,3 W 433lm 2700K) 12,9W 1299lm чорний 24402/15/30. Стельові світильники. відіграють ключову роль в. освітленні інтер'єрів. , надаючи їм як функціональність, так і естетику. Серед них особливо вирізняються підвісні світильники, які чудово підходять для різних приміщень, від кухні до вітальні. Їх різноманітність стилістична та технологічна дозволяє надійно підібрати до кожного інтер'єру, а. Lucide ліхтар підвісний LED Margary. є цьому чудовим прикладом. Параметри освітлення. Lucide ліхтар підвісний LED Margary. оснащений. трьома інтегрованими джерелами...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Клас енергоспоживання | F |
| Размеры | |
| Висота | 169 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 28 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 3 Вт |
| Марка | Lucide |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 2700K, 3300K |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 15 839 ₴

