Підвісний люстра Elstead Nori 4Xe14 цинк/сірий Fe-Nori4-Dwz

- В наявності
- Код: 163040694
19 093 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead Lighting - це відома британська компанія, що спеціалізується на виробництві та дистрибуції декоративного освітлення. З 1969 року постачає освітлювальні продукти для клієнтів по всьому світу, освітлюючи красиві будинки, готельні номери, громадські простори, кав'ярні та ресторани. Elstead Lighting - це пристрасть, якість та інновації, які перетворюють простір на щось унікальне. Освітліть своє життя з Elstead Lighting! Feiss Nori FE-NORI4-DWZ люстра 4x40W/E14. Довжина підвісу: 74-229.6. Діаметр: 43.5. Висота: 63.5. Назва родини: Nori. Ширина: 43.5. Індекс виробника:...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feiss |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 63.5 мм |
| Ширина | 43.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 19 093 ₴




