Підвісна лампа Elstead WINDEMERE WM6

- В наявності
- Код: 44222697
22 453 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead WINDEMERE WM6. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм унікальний характер і функціональність. Вибір відповідного освітлення може суттєво вплинути на комфорт користування приміщенням та його естетику. Одним з видатних продуктів у цій категорії є Elstead WINDEMERE WM6, який поєднує стильний дизайн і високу якість виконання. Світлова ефективність і потужність. Люстра Elstead WINDEMERE WM6 оснащена шістьма джерелами світла, що дозволяє рівномірно освітити приміщення. Кожне з цих джерел може мати максимальну потужність...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 62 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 55 см |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 60 Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 55 мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 22 453 ₴

