Підвісна лампа Ideal Lux Carta Sp1 Ø50 E27 біла 226040

- В наявності
- Код: 95660820
27 466 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ideal Lux Лампа Підвісна Carta Sp1 Ø50 E27 Білий (226040). Стельові світильники є ключовим елементом в оформленні інтер'єрів, забезпечуючи рівномірне освітлення всього приміщення. Ідеально підходять як для віталень, так і для спалень чи кухонь, додаючи стилю та функціональності. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є. Ideal Lux Лампа Підвісна Carta Sp1 Ø50 E27 Білий (226040), яка завдяки сучасному дизайну та високій якості виконання задовольнить навіть найвимогливіших користувачів. Освітлення та ефективність. Лампа підвісна. Carta Sp1 Ø50. пропонує одне джерело...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Клас енергоспоживання | G |
| Размеры | |
| Висота | 262 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 25 Вт |
| Марка | Ideal Lux |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 27 466 ₴



