Підвісна лампа Luces Exclusivas LANUS LE41685

- В наявності
- Код: 107935165
28 201 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Виробник: Luces Exclusivas. Назва: LANUS. Символ: LE41685. Параметри. діаметр (мм): 600. висота (мм): 1200. ширина (мм): глибина (мм): кількість джерел / тип патрона: LED інтегр. макс потужність джерела: 55 W. напруга: 230 V. джерело в комплекті: LED 55 W, 3900 lm, 3000K. колір лампи: хром. матеріал: алюміній. IP: 20
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 60 см |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 55 Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Колір | Сріблястий |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | F |
- Ціна: 28 201 ₴

