Підвісна лампа Elstead żyrandol REMI 5 FB/REMI5

- В наявності
- Код: 35092152
42 399 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ELSTEAD люстра REMI 5. Стельові світильники є ключовим елементом освітлення в кожному інтер'єрі, додаючи не лише світла, але й стилю та характеру. Люстри, такі як ELSTEAD люстра REMI 5, є відмінним прикладом елегантного поєднання функціональності з естетикою. Це ідеальне рішення для віталень, які хочуть підкреслити своє вишуканість. Світлові параметри. Люстра Remi пропонує місце для п'яти джерел світла, що дозволяє на рівномірне освітлення простору. Кожне з цих джерел може мати максимальну потужність 60W, що дає в цілому максимально 300W потужності освітлення. Завдяки...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 56 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 48 см |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 48 мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 42 399 ₴

