Підвісна лампа Quintessentiale Skye старий мідний QN-SKYE-6P

- В наявності
- Код: 111311392
65 101 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quintessentiale Лампа підвісна Skye старий мідь. Стельові світильники є ключовим елементом інтер'єру, забезпечуючи не тільки належне освітлення, але й додаючи стилю та елегантності різним приміщенням. Одним з видатних прикладів такого освітлення є Quintessentiale Лампа підвісна Skye старий мідь, яка поєднує в собі унікальний дизайн і високу функціональність. Світлова ефективність Quintessentiale Лампа підвісна Skye пропонує вражаючу потужність освітлення завдяки шести джерелам світла. Кожна лампочка може мати максимальну потужність до 60W, що в сумі дає 360W потужності освітлення...
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 146 мм |
| Ширина | 58.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 59 см |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 65 101 ₴



