Стельова лампа Shilo Lamego 2Z 2Xe27 чорна/беж 5197

- В наявності
- Код: 169127472
13 490 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Shilo - Стельовий світильник. Lamego 2Z. 2Xe27 Чорний/Бежевий (5197). Стельовий світильник Lamego 2Z. від виробника. Shilo. це ідеальне поєднання функціональності та естетики, яке чудово впишеться в різноманітні стилі оформлення. Завдяки елегантному поєднанню кольорів, а саме. чорного. та. бежевого. , цей світильник вносить тонкий, але виразний акцент до кожного інтер'єру. Він є не лише джерелом світла, але й важливим декоративним елементом, який може суттєво вплинути на атмосферу в спальні та інших приміщеннях. Енергоефективність. Один з ключових аспектів при виборі світильника це...
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 46 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 50 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 46 см |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 10 Вт |
| Матеріал | Тканина |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 13 490 ₴




