Шафа з мийкою Astor Alfa дуб Country 50см Am Uwu 510 02 23379

- Немає в наявності
- Код: 120502231
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Astor Szafka Alfa Дуб Кантрі З Умивальником 50 Am Uwu 510 02 23379. Astor Szafka Alfa Дуб Кантрі З Умивальником 50 Am Uwu 510 02 23379. це відмінний вибір для тих, хто прагне поєднати. функціональність. з. естетикою. у своїй ванній кімнаті. Ця модель, що вирізняється сучасним дизайном, задовольняє потреби навіть найвимогливіших користувачів. Завдяки гармонійному поєднанню стилю та практичності, шафка стає ідеальним доповненням сучасних оформлень ванних кімнат. Матеріал і оздоблення. Меблі виконані з високоякісної плити товщиною. 16 мм. , кольору. дуб кантрі. , що...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Astor |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Мoдель | Alfa |
| Тип | Підвісні шафи |
- Ціна: 9 999 ₴

