Підлогова лампа Lucide Alec 03746/03/30 Lu037460330

- В наявності
- Код: 182475128
9 042 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мінімалістична підлогова лампа Alec 03746/03/30 Lucide чорний метал в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю - регульованим кутом падіння світла, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель ALEC...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Клас енергоспоживання | F |
| Размеры | |
| Висота | 135 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 23 см |
| Додаткова інформація | Лампочки в комплекті |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Цоколь | G9 |
- Ціна: 9 042 ₴





