Плафон Azzardo Milo XL Az3330 1000110586

- Немає в наявності
- Код: 85849656
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Plafon Milo XL AZ3330 1000110586. Azzardo Plafon Milo XL. це елегантна стельова лампа, яка поєднує в собі функціональність і естетику. Ідеальна для різних приміщень, таких як спальня, цей плафон не тільки забезпечує відповідне освітлення, але й є важливим декоративним елементом. Завдяки сучасному дизайну та універсальним кольорам, Milo XL. чудово вписується в різноманітні інтер'єри. Енергоефективність і клас енергоефективності. Плафон. Azzardo. вирізняється. класом енергетичної ефективності A, що означає, що це продукт надзвичайно ефективний. Завдяки...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 17.5 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 60 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 17 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 60 Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, Етно, Англійський |
| Тип | Плафоны |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 999 ₴



