Стельовий плафон Eglo Fradelo 99328 12W 230V

- Немає в наявності
- Код: 100382156
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eglo 99328 Fradelo. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, додаючи їм не лише світла, а й характеру та стилю. Завдяки різноманітним формам, кольорам і функціям, вони можуть бути чудовим доповненням до будь-якої кімнати в домі. Одним з таких унікальних продуктів є Eglo 99328 Fradelo, який поєднує сучасний дизайн з високою функціональністю. Потужність і світлова ефективність. Люстра Eglo 99328 Fradelo - це плафон, оснащений одним джерелом світла з максимальною потужністю 12W. Завдяки використанню технології LED, випромінює приємне, тепле біле світло о...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 52 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 52 см |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Клас енергоефективності | F |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 12 Вт |
| Марка | Eglo |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 9 999 ₴

