Плафон EGLO FENOULLET 6XE14 золотий/прозорий 39602

- Немає в наявності
- Код: 100435800
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
EGLO - СТЕЛЬОВИЙ СВІТИЛЬНИК FENOULLET 6XE14 - ЗОЛОТИЙ/ТРАСПАРЕНТНИЙ - 39602. Стельові світильники - це ключовий елемент в оформленні інтер'єрів, які не тільки освітлюють простір, але й виконують декоративну функцію. В залежності від стилю та функціональності, можуть використовуватися в різних приміщеннях, таких як вітальня, спальня, кухня чи офіс. Вибір відповідного стельового світильника може суттєво вплинути на атмосферу та комфорт використання даного інтер'єру. Параметри світла. Стельовий світильник. EGLO FENOULLET. оснащений. 6 джерелами світла, що забезпечує відмінне освітлення навіть більших...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 35.5 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 22 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 60 см |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 25 Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Стельові |
| Колір | Прозорий |
| Цоколь | E14 |
- Ціна: 9 999 ₴

