Біла дерев'яна шафа vidaXL з подвійними дверима і шухлядою

- Немає в наявності
- Код: 53838563
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Дерев'яна шафа з 2 дверцями та 1 шухлядою, біла. ✅️ ХІТ ПРОДУКТ 2023. ✅ НАЙВИЩА ЯКІСТЬ ЗА НАЙКРАЩОЮ ЦІНОЮ. ✅️ УНІКАЛЬНИЙ ВИГЛЯД. ✅️ ЛЕГКІСТЬ ЧИЩЕННЯ. 🪑 Характеристики продукту та Специфікація: 🪑⭐🪑⭐. Елегантна, дерев'яна шафа стояча з 2 дверцями та шухлядою пропонує багато місця і допоможе вам підтримувати порядок. Це буде чудовим доповненням до вашої спальні, кухні, ванної кімнати або будь-якого іншого простору в домі. Шухляда плавно висувається, тому ви можете легко дістатися до потрібних речей. Виготовлений з соснового дерева та МДФ, меблі стійкі до щоденного...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 1 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 30 мм |
| Кількість дверей | 2 |
| Кількість ящиків | 1 |
| Матеріал | Меблева плита |
| Ніжки | На ніжках |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський, Індустріальний, Ретро, мінімалістичний |
| Тип | Підлоговий |
| Цвет мебели | Білий |
| Колір фасадів | Білий |
- Ціна: 9 999 ₴

