Монітор Samsung Smart M7 43" 4K UHD LS43FM700UUXDU

- Немає в наявності
- Код: 184764419
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор Samsung SMART M7 43" 60Hz 4K UHD M70F LS43FM700UUXDU. EAN: 8806097327523. SKU: 221400. Технічна специфікація. • Бренд: Samsung. • Модель: SMART Monitor M7 M70F LS43FM700UUXDU. • Діагональ екрану: 43". • Роздільна здатність: 4K UHD (3840 × 2160). • Частота оновлення: 60 Hz. • Тип матриці: VA. • Яскравість: 300 cd/m². • Статичний контраст: 4000:1. • Час відгуку: 4 ms. • Колір: Чорний. Мультимедійний центр розваг і роботи. Samsung SMART Monitor M7 з діагоналлю 43 дюйми – це не просто монітор – це повноцінний мультимедійний центр. Завдяки системі Tizen і вбудованим додаткам таким...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час відгуку | 4ms |
| Динаміки | Має вбудовані динаміки |
| Додаткові функції | HDR |
| Мoдель | LS43FM700UUXDU |
| Настінний монтаж | Да |
| Покриття матриці | Матове |
| Порти | USB-C |
| Споживання енергії в режимі очікування | 0.5 Вт |
| Виробник.1 | Samsung |
| Роздільна здатність екрана | 3840x2160 |
| Режим HDR | Да |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Технологія | 4K UHD |
| Тип матриці | VA |
| Тип підсвічування | LED |
| Кути огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кути огляду по горизонталі | 178 ° |
| Функція повороту | Немає |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Енергетичний клас | F |
| Яскравість (cd/m2) | 300cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴

