Ноутбук Acer Aspire Go 15 AG15-51P-50C1 15,3" i5 16GB 512GB NoOS NXJ51EX00R

- Немає в наявності
- Код: 182485533
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук Aspire Go 15 AG15-51P-50C1 i5-1334U 15.3 16GB 512GB NoOS Чорний. Познайомтеся з ноутбуком Aspire Go, який ставить на простоту без компромісів. Спроектований з думкою про легкість використання, ноутбук оснащений усіма необхідними функціями для підтримки зв'язку та продуктивності. Виняткова продуктивність і ефективність. Процесор Intel Core, до 32 ГБ оперативної пам'яті та SSD на 512 ГБ забезпечують плавну і швидку роботу. Отримайте доступ до підвищеної продуктивності завдяки винятковому часу роботи від батареї та підтримці Copilot, щоденного супутника AI. Захоплюючі враження...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | NXJ51EX00R |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Марка | Acer |
| Мoдель | Aspire Go 15 AG15-51P-50C1 |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics, UHD Graphics |
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U |
| Мультимедіа | Камера |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x HDMI |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота процесора | 1200MHz |
- Ціна: 9 999 ₴








