Монітор Asus 34" XG34WCDG LED
  • В наявності
  • Код: 188021005
Менеджер
    Вайбер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Монітор Asus 34" XG34WCDG LED
Монітор Asus 34" XG34WCDG LED
В наявності
Менеджер
    Вайбер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Основні
ВиробникAsus
СтанНовий
КолірЧорний
Гарантійний термін12 міс
Користувальницькі характеристики
Вага з підставкою8.3 кг
Час відгуку0,03 ms
ДинамікиНемає
Додаткові функціїNVIDIA G-Sync, AMD FreeSync
Клас енергоефективності в режимі HDRG
Клас енергоефективності в режимі SDRF
МаркаASUS
МoдельXG34WCDG
Настінний монтажДа
Покриття матриціМатове
ПортиDisplayPort, HDMI, USB
Споживання енергії32 Вт
Споживання енергії в режимі очікування0.5 Вт
Розмір пікселя0.232 мм
Розмір екрана86 см
Роздільна здатність екрана3440x1440
Режим HDRДа
Сенсорний екранНемає
Співвідношення сторін21:9
Стандарт VESA100x100
ТВ тюнерНемає
ТехнологіяLED
Кути огляду по вертикалі178 °
Функція поворотуНемає
Частота оновлення175Hz