Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 5 16IRH10 16"/i7/32GB/512GB/Win11 83HS004FPB

- Немає в наявності
- Код: 182413045
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Відкрийте ігрові продукти Lenovo: lnd_header img { transition: transform. 4s ease-out; }. lnd_header img:hover { transform: scale(1.2); }. lnd_2header2 img { transition: transform. 4s ease-out; }. lnd_2header2 img:hover { transform: scale(1.2); }. lnd_3header3 img { transition: transform. 4s ease-out; }. lnd_3header3 img:hover { transform: scale(1.2); }. lnd_4header4 img { transition: transform. 4s ease-out; }. lnd_4header4 img:hover { transform: scale(1.2); }. lnd_5header5 img { transition: transform. 4s ease-out; }. lnd_5header5 img:hover { transform: scale(1.2); }. lnd_textcolor_contrast...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 250.6 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 45% NTSC |
| Код виробника | 83HS004FPB |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | IdeaPad Slim 5 16IRH10 |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Читання карт пам'яті |
| Об'єм відеопам'яті | Спільна |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | Читання карт пам'яті, Вихід на навушники, Вхід для мікрофона, 2x USB 3.2 (Тип-C), HDMI 1.4, 2x USB 3.2 (Тип-A) |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник.1 | Lenovo |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою | Споживча |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота оперативної пам'яті | 5600MHz |
| Частота процесора | 4900MHz |
| Яскравість матриці | 300 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴






