Ноутбук HP ProBook 440 G11 14" Ultra5 16GB 512GB Win11 A38DJET

- Немає в наявності
- Код: 173057914
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
HP ProBook 440 G11. Спроектований з урахуванням гібридної продуктивності. Збільште продуктивність роботи вдома або в офісі завдяки співвідношенню сторін 16:10 на 14-дюймовому екрані. Процесор Intel®. Сучасний процесор Intel®. 1. і тривалий час роботи на акумуляторі дозволяють впоратися з вимогливими, терміновими завданнями. Захист класу корпоративного рівня. Забезпечте безпеку вашій розвиваючійся компанії завдяки багатошаровим функціям захисту. 2., які допоможуть захистити ваш ноутбук і дані. Windows 11. Працюйте з будь-якого місця без втрати продуктивності або безпеки, користуючись...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 224.4 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 45% NTSC |
| Додаткові функції | Підсвітка клавіатури, Мультитач тачпад, Сканер відбитків пальців, Технологія Intel vPRO |
| Ємність акумулятора | 56Wh мА/год |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | A38DJET |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Кількість комірок акумулятора | 3 |
| Кеш процесора | 18MB |
| Марка | HP |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | ProBook 440 G11 |
| Модель відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125H |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Спільна |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 2x USB 3.0, 1x RJ-45, 2x USB 3.2 (Тип-C), Аудіовихід, HDMI 2.1 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Колір | Сріблястий |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота оперативної пам'яті | 5600MHz |
| Частота процесора | 4500MHz |
| Яскравість матриці | 300 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴








