LED монітор Acer 31,5" EK321QHbi UMJE1EEH01

- Немає в наявності
- Код: 181739645
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Технічні характеристики. Призначення продукту: Для дому та офісу. Діагональ екрану: 31,5". Покриття матриці: Матове. Тип матриці: LED, VA. Тип екрану: Плоский. Безрамковий монітор: Так. Роздільна здатність екрану: 1920 x 1080 (FullHD). Формат зображення: 16:9. Частота оновлення екрану: 100 Гц. Відтворення кольорового простору: sRGB: 99%. Кількість відображуваних кольорів: 16,7 млн. HDR: Ні. Час відгуку: 5 мс (GTG); 1 мс (VRB). Вбудований калібратор: Ні. Технологія синхронізації: Adaptive-Sync. Технологія захисту очей: Зменшення мерехтіння (Flicker...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з підставкою | 5.5 кг |
| Час відгуку | 1ms |
| Глибина з підставкою | 225 см |
| Клас енергоефективності | E |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Не можна застосувати |
| Мoдель | UM.JE1EE.H01 |
| Настінний монтаж | Да |
| Покриття матриці | Матове |
| Споживання енергії в режимі очікування | 0.5 Вт |
| Виробник.1 | Acer |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub |
| Режим HDR | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| Технологія | LED |
| Тип матриці | VA |
| Тип підсвічування | LED |
| Кути огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кути огляду по горизонталі | 178 ° |
| Функція повороту | Немає |
| Частота оновлення | 100Hz |
| Яскравість (cd/m2) | 250cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴



