Стаціонарний комп'ютер Actina PB ENDORFY 9600X/32GB/1TB/RX7700XT/750W KOMACNGIP0119

- Немає в наявності
- Код: 176368247
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Actina PB ENDORFY. Процесор. AMD Ryzen™ 5 9600X. Оперативна пам'ять. 32 GB. Жорсткий диск. 1TB. Графіка AMD Radeon RX 7700 XT. МОЦІ FPS НА ВИТЯГНЕННЯ РУКИ! Ігрові комплекти від ACTINA - це справжня потужність, що гарантує неперевершені значення FPS в кожній конфігурації найбільш вимогливих ігор Triple-A. МАЙСТРИ. СВІТУ. ІГРОВИХ. Actina підтримує. найважливіші. події. ігрові. та е-спортові в. Європі. НАЙКРАЩІ. КОМПОНЕНТИ. Ігрові конфігурації на основі найвищої якості комплектуючих, що забезпечують продуктивність, якої очікують професійні гравці. ЯКІСТЬ...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Actina |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеокарта | Radeon RX 7700 XT |
| Жорсткий диск | 1TB SSD |
| Кількість ядер процесора | 6 ядер |
| Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті | 192 GB |
| Марка | Actina |
| Мoдель | KOMACNGIP0119 |
| Потужність вбудованого блока живлення | 750 Вт |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 12 |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Без системи |
| Оптичний привод | Немає |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Процесор | AMD Ryzen 5 9600X |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Сікет процесора | Socket AM5 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип корпусу | Midi Tower |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пам'яті відеокарти | GDDR6 |
| Частота процесора | 3,9 GHz |
| Чипсет | AMD B650 |
- Ціна: 9 999 ₴










