Стаціонарний комп'ютер Actina PB ENDORFY 9950X/32GB/2TB/RX7900XTX/1000W KOMACNGIP0121

- Немає в наявності
- Код: 176368258
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Процесор. Кількість процесорів: 1. Сокет процесора: Сокет AM5. Основна потужність процесора: 170 Вт. Кількість ядер процесора: 16. Тип пам'яті процесора: L3. Максимальна тактова частота процесора: 5,7 ГГц. Тип процесора: AMD Ryzen™ 9. Модель процесора: 9950X. Виробник процесора: AMD. Кеш процесора: 64 МБ. Тактова частота процесора: 4,3 ГГц. Кількість потоків: 32. Графіка. Дедикована відеокарта: Так. AMD FreeSync: Так. Тип дедикованої відеокарти: GDDR6. Кількість роз'ємів DisplayPort відеокарти: 3. Кількість портів HDMI відеокарти: 1. Кількість дедикованих відеокарт: 1. Виробник...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Actina |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеокарта | Radeon RX 7900 XTX |
| Жорсткий диск | 2TB SSD |
| Кількість ядер процесора | 16 ядер |
| Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті | 256 GB |
| Мoдель | KOMACNGIP0121 |
| Потужність вбудованого блока живлення | 1000 Вт |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 24 |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Без системи |
| Оптичний привод | Немає |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Виробник.1 | Actina |
| Процесор | AMD Ryzen 9 9950X |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 9 |
| Сікет процесора | Socket AM5 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип корпусу | Midi Tower |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пам'яті відеокарти | GDDR6 |
| Частота процесора | 4,3 GHz |
| Чипсет | AMD X670 |
- Ціна: 9 999 ₴










