Стаціонарний комп'ютер Actina PB MSI 7700/32GB/1TB/RX7700XT/750W KOMACNGIP0147

- Немає в наявності
- Код: 179321402
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Процесор. Тактування процесора: 3,8 GHz. Максимальне тактування процесора: 5,3 GHz. Тип процесора: AMD Ryzen™ 7. Кількість ядер процесора: 8. Модель процесора: 7700. Виробник процесора: AMD. Кількість потоків: 16. Сокет процесора: Сокет AM5. Кеш процесора: 32 MB. Тип пам'яті процесора: L3. Кількість процесорів: 1. Генерація процесора: AMD Ryzen 7000 Series. Базова потужність процесора: 65 W. Графіка. Технологія CUDA: Ні. Модель вбудованої графічної карти: AMD Radeon Graphics. NVIDIA G-SYNC: Ні. Пам'ять графічної карти: 12 GB. Тип інтегрованої графічної карти: AMD Radeon Graphics. Виділена...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Actina |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеокарта | Radeon RX 7700 XT |
| Жорсткий диск | 1TB SSD |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті | 256 GB |
| Марка | Actina |
| Мoдель | KOMACNGIP0147 |
| Потужність вбудованого блока живлення | 750 Вт |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 12 |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Без системи |
| Оптичний привод | Немає |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7700 |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Сікет процесора | Socket AM5 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип корпусу | Midi Tower |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пам'яті відеокарти | GDDR6 |
| Тип пристрою | Споживчий |
| Частота процесора | 3,8 GHz |
| Чипсет | AMD B650 |
- Ціна: 9 999 ₴










