Стаціонарний комп'ютер Actina PB ICUE 8700F/32GB/1TB/RX7700XT/750W KOMACNGIP0210

- Немає в наявності
- Код: 182412038
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Процесор. Кількість потоків: 16. Тип пам'яті процесора: L3. Кеш процесора: 16 МБ. Кількість процесорів: 1. Модель процесора: 8700F. Сокет процесора: Сокет AM5. Генерація процесора: AMD Ryzen 8000 Series. Виробник процесора: AMD. Основна потужність процесора: 65 Вт. Кількість ядер процесора: 8. Тип процесора: AMD Ryzen™ 7. Максимальна тактова частота процесора: 5 ГГц. Тактова частота процесора: 4,1 ГГц. Графіка. Кількість роз'ємів DisplayPort відеокарти: 3. Виробник дискретного графічного процесора: AMD. Кількість дискретних відеокарт: 1. Кількість портів HDMI відеокарти: 1. Дискретна відеокарта: Так...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Actina |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеокарта | Radeon RX 7700 XT |
| Жорсткий диск | 1TB SSD |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| Максимально підтримувана кількість пам'яті RAM | 128 GB |
| Марка | Actina |
| Мoдель | PB ICUE |
| Потужність вбудованого блока живлення | 750 Вт |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 12 |
| Операційна система | Без системи |
| Оптичний привод | Немає |
| Пам'ять RAM | 32 GB |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Процесор | AMD Ryzen 7 8700F |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Сікет процесора | Socket AM5 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип корпусу | Midi Tower |
| Тип пам'яті RAM | DDR5 |
| Тип пам'яті RAM відеокарти | GDDR6 |
| Тип пристрою | Споживчий |
| Частота процесора | 4,1 GHz |
| Чипсет | AMD B650 |
- Ціна: 9 999 ₴










