Стаціонарний комп'ютер Actina PB ENDORFY 7900/32GB/2TB/RX9070/750W KOMACNGIP0259

- В наявності
- Код: 182344463
127 446 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Процесор. Максимальна тактова частота процесора: 5,4 GHz. Тип процесора: AMD Ryzen™ 9. Кеш процесора: 64 MB. Кількість ядер процесора: 12. Модель процесора: 7900. Кількість потоків: 24. Тип пам'яті процесора: L3. Тактова частота процесора: 3,7 GHz. Основна потужність процесора: 65 W. Покоління процесора: AMD Ryzen 7000 Series. Кількість процесорів: 1. Виробник процесора: AMD. Сокет процесора: Сокет AM5. Графіка. NVIDIA GameWorks VR: Ні. Модель дискретної відеокарти: AMD Radeon RX 9070. NVIDIA G-SYNC: Ні. Модель вбудованої відеокарти: AMD Radeon Graphics. Технологія CUDA: Ні. Пам'ять карти...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Actina |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеокарта | Radeon RX 9070 |
| Жорсткий диск | 2TB SSD |
| Кількість ядер процесора | 12 ядер |
| Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті | 192 GB |
| Марка | Actina |
| Мoдель | PB ENDORFY |
| Потужність вбудованого блока живлення | 750 Вт |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 16 |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Без системи |
| Оптичний привод | Немає |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Процесор | AMD Ryzen 9 7900 |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 9 |
| Сікет процесора | Socket AM5 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип корпусу | Midi Tower |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пам'яті відеокарти | GDDR6 |
| Тип пристрою | Споживчий |
| Частота процесора | 3,7 GHz |
| Чипсет | AMD B650 |
- Ціна: 127 446 ₴










