Стаціонарний комп'ютер Actina PB ENDORFY 12400F/32GB/1TB/ArcB580/600W/W11H KOMACNGIP0178

- Немає в наявності
- Код: 179883416
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Процесор. Генерація процесора: 12-е покоління Intel® Core™ i5. Високопродуктивний Макс. частота Turbo: 4,4 GHz. Максимальна потужність turbo: 117 W. Високопродуктивні ядра: 6. Базова потужність процесора: 65 W. Частота базового ядра з високою продуктивністю: 2,5 GHz. Тип пам'яті процесора: Smart Cache. Максимальна тактова частота процесора: 4,4 GHz. Кількість потоків: 12. Тактова частота процесора: 2,5 GHz. Кількість ядер процесора: 6. Cache процесора: 18 MB. Модель процесора: i5-12400F. Тип процесора: Intel® Core™ i5. Виробник процесора: Intel. Кількість процесорів: 1. Сокет процесора: LGA 1700. Графіка. NVIDIA...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Actina |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеокарта | Intel Arc B580 |
| Жорсткий диск | 1TB SSD |
| Кількість ядер процесора | 6 ядер |
| Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті | 192 GB |
| Марка | Actina |
| Мoдель | KOMACNGIP0178 |
| Потужність вбудованого блока живлення | 600 Вт |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 12 |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | Немає |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Процесор | Intel Core i5-12400F |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Сікет процесора | Socket LGA 1700 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип корпусу | Midi Tower |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пам'яті відеокарти | GDDR6 |
| Частота процесора | 2,5 GHz |
| Чипсет | Intel B760 |
- Ціна: 9 999 ₴










