Стаціонарний комп'ютер Actina PB ASUS 14700KF/32GB/2TB/RX7900XT/750W KOMACNGIP0136

- Немає в наявності
- Код: 176368232
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Actina PB ASUS. Процесор Intel® Core™ i7-14700KF. Оперативна пам'ять. 32 GB. Диск SSD. 2TB. Графіка AMD Radeon RX 7900 XT. FPS БЕЗ КОМПРОМІСІВ. Ігрові комплекти ACTINA пропонують виняткові результати FPS, дозволяючи насолоджуватися неймовірною продуктивністю в іграх AAA. КОРОЛІ. Е-СПОРТУ. Найкращі гравці е-спорту в Польщі користуються потужними комп'ютерами ACTINA, які справляються на найвищих рівнях змагань. КОМПОНЕНТИ. ПРЕМІУМ. Ігрові конфігурації ACTINA, створені з найкращих компонентів, забезпечують неймовірні досягнення, які задовольнять кожного...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Actina |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеокарта | Radeon RX 7900 XT |
| Жорсткий диск | 2TB SSD |
| Кількість ядер процесора | 20 ядер |
| Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті | 192 GB |
| Мoдель | KOMACNGIP0136 |
| Потужність вбудованого блока живлення | 750 Вт |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 20 |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Без системи |
| Оптичний привод | Немає |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Виробник.1 | Actina |
| Процесор | Intel Core i7-14700KF |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Сікет процесора | Socket LGA 1700 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип корпусу | Midi Tower |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пам'яті відеокарти | GDDR6 |
| Частота процесора | 2,5 GHz |
| Чипсет | Intel B760 |
- Ціна: 9 999 ₴








