Стаціонарний комп'ютер Actina PB ICUE 7900x32GB 2TB RTX5080 1000W KOMACNGIP0208

- В наявності
- Код: 182412046
200 814 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Процесор. Основна потужність процесора: 170 Вт. Генерація процесора: AMD Ryzen 7000 Series. Виробник процесора: AMD. Сокет процесора: Сокет AM5. Кількість процесорів: 1. Модель процесора: 7900X. Тактування процесора: 4,7 ГГц. Кількість ядер процесора: 12. Кількість потоків: 24. Тип процесора: AMD Ryzen™ 9. Максимальне тактування процесора: 5,6 ГГц. Кеш процесора: 64 МБ. Тип пам'яті процесора: L3. Графіка. Тип виділеної графічної карти: GDDR7. Виділена графічна карта: Так. Кількість виділених графічних карт: 1. Тип інтегрованої графічної карти: AMD Radeon Graphics. Кількість портів HDMI карти...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Actina |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеокарта | GeForce RTX 5080 |
| Жорсткий диск | 2TB SSD |
| Кількість ядер процесора | 12 ядер |
| Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті | 128 GB |
| Марка | Actina |
| Мoдель | PB ICUE |
| Потужність вбудованого блока живлення | 1000 Вт |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 16 |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Без системи |
| Оптичний привод | Немає |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Процесор | AMD Ryzen 9 7900X |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 9 |
| Сікет процесора | Socket AM5 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип корпусу | Midi Tower |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пам'яті відеокарти | GDDR7 |
| Тип пристрою | Споживчий |
| Частота процесора | 4,7 GHz |
| Чипсет | AMD B650 |
- Ціна: 200 814 ₴










